Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російська армія перекидає свої підрозділи подалі від кордону з Харківщиною

Фото: US Army
Загарбники посунули назад два польові табори.

Тепер табір окупантів розташований за 50 кілометрів від кордону з Україною. 

Російська армія боїться ударів високоточної зброї ЗСУ не тільки по своїх позиціях на тимчасово окупованих територіях України, але й безпосередньо на території РФ. Про це повідомило видання Defense Express.

"Як стало відомо Defense Express з декількох незалежних власних джерел, російське командування вирішило дещо посунути "назад" польовий табір двох підрозділів 6-ї армії західного військового округу, який дислокується у Бєлгородській області", — розповіли там.

За даними видання, окупанти перемістили свій табір з селища Комсомольский, що орієнтовно розташоване у 22-23 кілометрах від кордону з Україною, до селища Хохлово (50-51 кілометрів від України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громаду на Харківщині обстрілюють "сусіди" з Бєлгородської області

"Фактично, ворог таким чином хоче розташувати свої війська якомога далі від високоточної української зброї. Разом з тим, щоб цей табір опинився поза зоною ракетних систем Himars, РФ має "відсунути" його ще щонайменше на 30-40 кілометрів", — поінформувало Defense Express.

У виданні зазначили, що загалом цей факт вкотре підтверджує — лише сама наявність ракетних систем Himars у ЗСУ додає головного болю окупантам.

Нагадаємо, дальність реактивних систем залпового вогню Himars — понад 60 кілометрів, за один раз система може випустити до шести ракет. Himars перезаряджається екіпажем за п'ять хвилин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.