Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни укріплюються, щоб утримувати автодорогу Бєлгород — Куп'янськ

Ворог веде оборонні бої.

Загарбники продовжують дистанційно мінувати звільнені ЗСУ території.

На Слобожанському напрямку противник продовжує ведення бойових дій у прикордонних районах на північ від Харкова. Про це у вечірньому зведенні 6 червня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Ремонтно-відновлювальні підрозділи ворога відновлюють зруйнований залізничний міст через річку Оскіл у районі залізничної станції Куп'янськ-Вузловийї", — розповіли захисники.

За даними Генштабу, на Харківському напрямку ворог веде оборонні бої для стримування просування підрозділів Сил оборони до кордону та утримання контролю за автодорогою Бєлгород — Куп'янськ.

"У районах населених пунктів Шестакове, Перемога та Байрак (Вовчанський напрямок) противник провів дистанційне мінування ділянок місцевості", — поінформували військові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський спецпідрозділ набирає екіпажі на американські Himars

На Слов'янському напрямку загарбники готуються до відновлення штурмових дій для покращення тактичного становища.

"Для поповнення втрат, які зазнало угруповання військ, ворог здійснює підготовку особового складу на території Російської Федерації. Наші підрозділи успішно відбили штурм у напрямку населеного пункту Довгеньке (Ізюмський район). Завдали російським окупантам втрат. Ворог відійшов", — пояснили у Генштабі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.