Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни створили фейк про "донос" Синєгубова на Терехова

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Фейк поширюють у Telegram-каналах.

У дописі використовують скриншот начебто "доносу".

У російських Telegram-каналах поширюють фейкову інформацію про те, що нібито начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов написав Президенту України Володимиру Зеленському лист, в якому звинувачує харківського міського голову Ігоря Терехова у приховуванні корупції та скаржиться на відсутність від нього допомоги у питаннях мобілізації.  У дописі пропагандисти стверджують, що вони отримали документ, який можна назвати "доносом" Синєгубова на Терехова. До повідомлення додають скриншот "документа".

"Синегубов обвиняет действующего мэра в укрывательстве коррупции. В Харькове возбуждено 142 уголовных дела по поводу кражи из бюджета города около миллиарда долларов. Глава ХОВА считает, расследованию коррупционных преступлений препятствует мэр Терехов. Кроме этого, Синегубов жалуется Зеленскому на то, что мэр Харькова не помогает мобилизации, полностью устранившись от вопроса", — сказано у дописі.

У Центрі протидії дезінформації зауважили, що поширена інформація є фейком. Номер, який зазначений начебто на листі Синєгубова до Зеленського, не відповідає дійсності, він прив'язаний до іншого документа.

"Верифікувавши інформацію у Харківській ОВА, Центр повідомляє, що це черговий фейк російських пропагандистів, оскільки за номером документа, який поширює ru-пропаганда, зареєстрований протокол іншого змісту. Створюючи такі фейки ворожі пропагандисти намагаються дестабілізувати ситуацію в регіоні та дискредитувати місцеву владу", — зазначив Центр.

з
Скрин: ЦПД

Як писав KHARKIV Today,  раніше від імені начальника ХОВА поширювали фейк про мобілізацію 17-річних. У фейковому листі начебто Олег Синєгубов просить Володимира Зеленського знизити призовний вік.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.