Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни намагалися закріпитися на нових позиціях у Харківській області

Фото: KHARKIV Today
Загарбники робили укріплення поблизу кордону у Куп`янському районі.

Українські бійці завдали удару по скупченню окупантів.

На Харківщини прикордонники штурмової бригади "Сталевий кордон" виявили російських окупантів, що намагалися укріпитися на нових позиціях. Наземна та повітряна розвідки зафіксували, як загарбники, будуючи лінію фортифікацій на російській стороні, проникли у Куп'янський район та стали зводити укріплення біля кордону. Українські захисники дочекалися, поки на спостережному пункті на українській території й поблизу нього зберуться близько півтора десятка окупантів і вдарили по них.

"Прикордонники спільно з бійцями однієї з танкових бригад спланували спільні заходи з витіснення ворога за межі державного кордону. Кількох загарбників ліквідували прикордонні снайпери, а коли вороги почали тікати з території України, наші захисники відкрили вогонь із танків та мінометів", — розповіли у 15-му мобільному прикордонному загоні "Сталевий кордон".

Як писав KHARKIV Today, Росія прислала диверсантів, які будуть навчатись на кордоні з Харківською та Сумською областями. У район Грайворона (Бєлгородська область) прибула навчальна рота 2-ї окремої бригади спеціального призначення ГУ ГШ Збройних сил Росії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.