Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни готують масову перевірку жителів тимчасово окупованої частини Харківщини

Фото: KHARKIV Today.
У тимчасовій окупації залишаються 29 населених пунктів Харківщини.

Окупанти планують нову масову перевірку мешканців тимчасово захоплених територій Харківської та Херсонської областей.

Зокрема, загарбники планують масштабну перевірку телефонів на наявність українських додатків, а на півдні збільшують кількість блокпостів між населеними пунктами, повідомляє Центр національного спротиву.

"На блокпостах у мешканців питають про наявність військових обліків, транспортні засоби у власності, адреси персональних акаунтів у соцмережах з подальшою перевіркою", - йдеться в повідомленні ЦНС.

Українців на ТОТ закликають бути обережними і за можливості залишити окуповані території. Крім цього, жителів закликали очищувати історюю браузерів та відписуватися від українських телеграм-каналів перед виходом на вулицю. При цьому посилання на перевірені новинні ресурси можна зберігати у вигляді QR-коду.

Нагадаємо, у тимчасовій окупації знаходяться 29 населених пунктів Харківщини, ще кілька перебувають у "сірій" зоні. Це села у Куп'янській громаді.

У ГУР не виключають поновлення наступу Росії на Куп'янському напрямку у найближчі місяці. Про це з посиланням на представника Головного управління розвідки України повідомляють одночасно кілька світових ЗМІ. Так, в коментарі 6 січня заступник голови військової розвідки України Вадим Скібіцький заявив, що Україна вважає, що призовники будуть частиною серії російських наступальних операцій навесні та влітку на сході та півдні країни.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.