Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни посилили удари авіабомбами на Харківському напрямку

Фото: libkos / Instagram
Окупанти не полишили плани захопити руїни Вовчанська повністю.

Авіабомбардування на Харківському напрямку почастішали.

Про це повідомив в ефірі телемарафону речник оперативно-тактичного угрупування "Харків Павло Шамшин. За його словами, за останні п'ять днів ворог вдарив по північним районам 35 разів.

"Якщо порівнювати з лютим, з березнем, то це — достатньо суттєве зростання. Наприклад, минулої доби ворог скидав КАБи в районі населених пунктів Козача Лопань та Уди. Також ворог не відмовляється від намірів видавити наші сили за межі Вовчанська, було чотири штурми за добу", — сказав Шамшин.

Крім того, по Вовчанську окупанти постійно наносять удари з артилерії та мінометів. Останнім часом вони почали активно використовувати вогнеметні системи, які стоять поблизу Шебекіно Бєлгородської області. Зараз зусилля українських ареорозвідників у Вовчанську спрямовані на те, аби знайти та знешкодити ці вогнемети.

Обороняти Вовчанськ загалом досить важко, бо в місті фактично не залишилося забудови. Але і для наступу такі умови — несприятливі. За словами Павла Шамшина, росіяни іноді використовують баггі та гольфкари, щоб швидше пересуватися від укриття до укриття. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни готують механізовані наступи у Харківській області

Піхотні групи чим далі тим менші. Зараз зустрічаються як спроби штурмувати групою у складі 3-5 чоловік, так і пари піхотинців.

"Пересуваються під прикриттям двох дронів, розвідувального та ударного. Коли вони натикаються на опір наших підрозділів, то застосовують ударний дрон, а з розвідувального дррону корегують вогонь з інших засобів ураження", — розповів речник ОТУ "Харків".

Також тривають штурми поблизу Дворічної. Піхотні групи переправляються через Оскіл, але техніки на західному березі поки немає. Для цього треба будувати понтонний міст, а це росіянам поки що не вдається.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.