Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія зібрала в Ізюмі понад 20 батальйонних груп

Иллюстративное фото: Людмила Денисова
В окупованому Ізюмі залишаються 15 000 жителів.

Окупанти намагаються вести наступ у напрямку Слов'янська, щоб оточити українську армію у зоні ООС.

У місті Ізюм Харківської області зараз перебувають понад 25 батальйонних тактичних груп, щонайменше 20 000 російських окупантів. Про це повідомив депутат Ізюмської міської ради Максим Стрельник під час телемарафону.

"Російські окупанти накопичили в Ізюмі одне з найбільших своїх угруповань військових на території України — це понад 25 батальйонних тактичних груп. Разом із допоміжними військами це становить понад 20 000 озброєних ворогів, які постійно намагаються наступати у напрямку міста Слов'янська з метою оточити наші війська у зоні Операції об'єднаних сил. Але їм це не вдасться. Наші Збройні сили України, сили територіальної оборони Ізюма героїчно захищають Ізюмський напрямок, і вже понад місяць окупанти не можуть вийти навіть на адмінкордон між Харківською та Донецькою областями на Ізюмському напрямку", — сказав Стрельник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Ізюма після депортації повертаються до України

За інформацією Стрельника, в окупованому Ізюмі так і залишаються понад 15 000 жителів. Окупанти відмовляються узгоджувати гуманітарні коридори. У місті гуманітарна катастрофа: немає їжі, води, ліків, лікарні зруйновані. У місті вціліло трохи більше 10% будинків.

"Вже понад два місяці російські окупанти відмовляють уряду України, керівництву обласної військової адміністрації, міській владі, різним міжнародним організаціям, волонтерам у наданні будь-яких гуманітарних коридорів для надання найпростішого — їжі, води, ліків, а також евакуації для тих, хто цього потребує, насамперед дітей, жінок, літніх людей та тих, хто потребує медичної допомоги. Оскільки всі медичні заклади було знищено російськими окупантами ще на початку їхньої військової агресії. Тому, на жаль, ситуація є дуже складною. У місті відбувається гуманітарна катастрофа", — пояснив Стрельник.

Як писав KHARKIV Today, у Генеральному штабі Збройних сил України повідомили про те, що російські військові мають намір відновити наступ від Ізюма на Слов'янськ. Для цього в окупованому Ізюмі вони розгорнули додаткові підрозділи ствольної артилерії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.