Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія перекинула спецназ Кадирова на Харківський напрямок

Фото: російські пабліки.
Підрозділ васала Путіна Кадирова перевели у Бєлгородську область для "роботи" на прикордонні Харківщини.

Російські пропагандистські ЗМІ масово повідомляють про перекидання бійців спецназу "Ахмат" в Бєлгородську область.

Новини з такими заголовками вийшли зранку 3 червня. За даними росЗМІ, кадирівці будуть "працювати" у прикордонних районах Харківської області

"Як розповів ТАСС заступник начальника головного військово-політичного управління збройних сил Росії, командир спецназу "Ахмат" генерал-майор Апти Алаудінов, військові розташовані на різних ділянках по всій лінії бойового зіткнення, "які треба було прикрити". Сьогодні бійці вже приступили до виконання завдань", — підкреслив він.

Ділянку, на яку начебто зайшов "Ахмат", Алаудінов назвав "найважливішою для всіх подій, які сьогодні вже ведуть до завершення цієї СВО", адже його бійці завжди були на першій лінії.

Нагадаємо, "кадирівці" неодноразово брали участь у боях на території України, проте вони здебільшого хизувалися успіхами. Як розповідав тоді ще речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, "кадирівці" — це більше про маркетинг, ніж про військову справу, як військова одиниця вони не дають якихось великих результатів.

Нагадаємо, 10 травня Росія розпочала контрнаступ на півночі Харківської області. За цей час окупанти повторно окупували близько 10 населених пунктів та захопили північ Вовчанська. ЗСУ зупинили наступ на підступах до Липців та у Вовчанську. У Сухопутних військах заявили, що наступ вдалося зупинити, ворог перейшов до оборони. Росіяни закидають КАБами села на півночі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.