Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Родина виготовляла сурогатний алкоголь для харківських магазинів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Фальсифікат продавали під виглядом відомих українських та іноземних виробників.

Під час обшуків у зловмисників знайшли спирт, тютюн й обладнання на чотири мільйони гривень.

Батько з сином виготовляли фальсифікований алкоголь у великих обсягах. Як установило слідство, схема "народилася" у квітні 2021 року. Тоді батько з сином та їхнім знайомим почали купувати незаконно виготовлений етиловий спирт, частину продавали оптом, а з іншої робили алкоголь під виглядом відомих українських та іноземних виробників і продавали. У 2022 році у зловмисників провели обшуки.

"На початку червня 2022 року правоохоронці провели обшуки, під час яких виявили та вилучили майже 5 тисяч літрів спирту, тютюнові вироби без марок акцизного податку у кількості понад 22 тисячі пачок, обладнання та сировину для виготовлення спирту, балони та фільтри, цукрові ароматизатори тощо на загальну суму понад 4 мільйони гривень", — розповіли в прокуратурі.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальні акти щодо трьох чоловіків за фактом незаконного зберігання, транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, спирту етилового, незаконного виготовлення алкогольних напоїв, вчинених у складі організованої групи (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України.

Як писав KHARKIV Today, у деокупованому місті Балаклія Харківської області поліцейські викрили 54-річного чоловіка у незаконній торгівлі алкоголем та тютюном.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.