Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 березня, 2021 - 20:00

Реорганізацію Харківського інституту держуправління оскаржать в суді

До Окружного адміністративного суду Києва подали позов.

Позивач просить скасувати розпорядження про реорганізацію Нацакадемії держуправління.

Окружний адміністративний суд Києва зареєстрував позов до Кабінету міністрів України та Міністерства освіти і науки щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України. Про це повідомили в пресслужбі Окружного адмінсуду Києва.

Позивач вимагає визнати протиправним і скасувати розпорядження уряду від 24 лютого 2021 року, яким Міністерству освіти і науки доручили реорганізувати Національну академію, приєднавши її до Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, її регіональні інститути — до Національного технічного університету "Дніпровська політехніка", держуніверситету "Одеська політехніка", Харківського нацуніверситету ім. В. Н. Каразіна та нацуніверситету "Львівська політехніка".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в найбільшому виші Харкова: як, коли і хто претендує?

Крім позову, до суду направили заяву, де просять суд заборонити Міністерству освіти реорганізовувати Нацакадемію шляхом приєднання до інших закладів освіти. Суд вирішує питання про наявність правових підстав для відкриття адміністративного провадження.

Хто виступив позивачем, пресслужба суду не повідомляє.

Як писав KHARKIV Today, в листопаді 2020 року Сергій Шкарлет заявив про те, що Національну академію держуправління передадуть в підпорядкування Міністерству освіти і науки, її запропонували зробити складовою Київського нацуніверситету ім. Т. Г. Шевченка (академія включає Харківський, Дніпропетровський, Львівський і Одеський регіональні інститути).

Колектив просив передати Академію в підпорядкування Кабінету міністрів і залишити самостійним закладом. На думку співробітників, рішення про передачу Академії Міністерству освіти поставить під загрозу підготовку кадрів і реформування державного управління в Україні в цілому. Колектив також звернувся з петицією до президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ректор ХНУ ім. Каразіна пояснив, чому вирішив піти

Однак 24 лютого на засіданні Кабінету міністрів України до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна все ж приєднали Харківський регіональний інститут державного управління Нацакадемії держуправління при президенті.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.