Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 березня, 2021 - 21:34

Ремонт траси до Києва почали в Харківській області

 Фото: САД в Харьковской области
Дорогу реконструюють на території двох областей.

Ремонт 25 кілометрів траси Київ — Харків — Довжанський планують завершити наприкінці 2021 року.

Після зими продовжили роботи з реконструкції 25 кілометрів ділянки дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський з км 395 + 064 по км 420 + 050. Фрезерують старе дорожнє покриття з минулого тижня на км 397-км 398 по правій проїжджій частини з боку Полтави. Також демонтують бар'єрну огорожу на км 395, відсипають земляне полотно і шар підстави на ділянці км 407-км 409. Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області.

"Паралельно з цим, біля кордону з сусідньою областю на км 395 + 719 проводяться роботи з армування монолітної плити через річку Каленикову (Коломацький район)", — розповіли шляховики.

Фото: САД в Харьковской области

В САД додали, на об'єкті працює турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik, з компанією підписали договір в 2018 році, він розрахований на чотири роки.

"Згідно з проєктом довжина ділянки ремонту становить 25 кілометрів. Роботи планують завершити в кінці 2021 року. За контрактом, після завершення робіт, на ділянці автомобільної дороги буде дві смуги руху в обох напрямках і буде відноситися до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжито додаткових заходів щодо безпеки руху", — пояснили в Службі автодоріг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст на Об'їзній, що обвалився, знову закриють для водіїв і пішоходів

Як писав KHARKIV Today, з 11 березня ремонтують Об'їзну Харкова —  від  Дергачівської розв'язки в сторону "Фельдман Екопарку" і в межах Роганського житлового масиву. Там, де працюють дорожники, транспорт пускають по одній половині проїзної частини в реверсному режимі.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.