Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ремонт моста на Об'їзній перенесли

Фото: САД в Харьковской области 
До робіт приступлять після Великодня.

Капітально ремонтувати Пісочинський шляхопровід почнуть у понеділок.

У понеділок, 3 травня, через Пісочинський шляхопровід біля авторинку "Лоск" закриють рух транспорту і пішоходів. Старт робіт перенесли на тиждень через святу Великодня, щоб зменшити затори в святкові дні. Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області.

Там уточнили, через роботи буде заборонений проїзд транспорту всіх категорій. Водіїв просять звертати увагу на нові дорожні знаки і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху на Пісочинському шляхопроводі. До того ж, на шляхопроводі біля селища Жихар діє обмеження руху транспорту вагою понад 10 тонн. (Зараз шляховики оглядають споруди і оцінюють експлуатаційний стан, потім заплановані ремонтні роботи).

Щоб уникнути затримок в дорозі в Службі автодоріг просять скористатися альтернативними маршрутами. Інформацію про зняття заборони і відновлення проїзду дорожники обіцяють надати пізніше. Орієнтовний місяць відкриття руху через Пісочинський шляхопровід — серпень 2021 року. Дорожники підготували схему об'їзду

Нагадаємо, раніше в мерії говорили, що коли на Пісочинському шляхопроводі почнуться роботи, то в усіх напрямках вантажний транспорт зможе в'їжджати до Харкова тільки вночі.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.