Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Реконструкцію моста у Чугуєві обіцяють завершити до кінця жовтня

Фото: ХОГА
Після реконструкції міст став на метр ширшим.

На мосту залишилося встановити освітлення та укласти асфальтобетон.

Реконструкцію пішохідного моста у Чугуєві над трасою М-03 Київ — Харків — Довжанський за президентською програмою "Велике будівництво" завершать до кінця жовтня. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на заступника Чугуївського міського голови Костянтина Барміна.

За словами Барміна, міст з'єднує віддалені мікрорайони Чугуєва з центром. Протяжність нового моста становить 65,5 метра (на метр ширший старого моста). На реконструйованому мосту встановили світильники і планують зробити декоративне освітлення.

"Старий підвісний міст не був оснащений ніякими вуличними засобами освітлення, тому прохід по ньому в темний час доби був утруднений. Відтепер основний прохід оснащений стандартними світильниками. А також буде декоративне освітлення. Здалеку, ми сподіваємося, він матиме красивий вигляд", — сказав заступник міського голови Чугуєва.

Відзначимо, міст у Чугуєві побудували у 1984 році. З того часу жодного разу капітально не ремонтували.

мост
Фото: ХОДА

Як писав KHARKIV Today, за президентською програмою "Велике будівництво" у 2021 році у Харківській області відремонтували 14 автомобільних доріг та п'ять мостів місцевого значення. 77 доріг і мостів державного значення перебувають на різних стадіях ремонту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.