Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

РАЦСи у Харківській області забезпечили інтернетом від Ілона Маска

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Послуги надаватимуть швидше.

У регіоні функціонують не всі РАЦСи.

Глобальна супутникова система Starlink запрацювала у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області. Про це 26 квітня повідомили у Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

"З метою постійного надання таких важливих послуг, як оформлення документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, підключені відділи держреєстрації актів цивільного стану Харківської області до безперебійного доступу до мережі інтернет завдяки продукту американської компанії SpaceX. Основною перевагою є те, що такий інтернет не можна відключити або зламати. Тому, підключення до такої системи забезпечить швидке та безперебійне з'єднання, внаслідок чого співробітники системи зможуть ще швидше та оперативніше надавати послуги громадянам", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисник Харківської області одружився під час війни

Незважаючи на військову агресію Російської Федерації проти України, відділи держреєстрації актів цивільного стану продовжують працювати в умовах воєнного часу у звичному режимі для забезпечення належної реалізації прав громадян.

Нагадаємо, 1 квітня Східне міжрегіональне управління Мін'юсту публікувало список працюючих відділів держреєстрації актів цивільного стану Харківської області, послуги надають у: Богодухові, Валках, Золочеві, Зачепилівці, Змієві, Кегичівці, Краснограді, Краснокутську, Новій Водолазі, Первомайському, Сахновщині, Мерефі та Чугуєві.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.