Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

При офлайн-навчанні на Харківщині уроки проводитимуть лише в укриттях

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Захисні споруди повинні відповідати державним будівельним нормам.

Учні та співробітники закладів освіти при змішаному форматі мають постійно знаходитися у захисних спорудах, оскільки у разі повітряної тривоги та перебування в іншому приміщенні не буде часу спуститися в укриття.

10 серпня Харківська обласна військова адміністрація провела нараду з Міністерством науки та освіти України, під час якої ухвалили рішення щодо онлайн-формату навчання у Харківській області. Як пояснив голова ХОВА Олег Синєгубов, у регіоні залишається загроза обстрілів із боку росіян ракетами С-300, тому організувати навчальний процес за партами безпечно важко.

Деякі заклади освіти зможуть запровадити змішаний формат навчання. Однак вони повинні мати захисні споруди, які відповідають державним будівельним нормам. У разі обрання змішаного формату у дні, коли навчання проходитиме офлайн, учні та співробітники закладів освіти мають постійно знаходитися у захисних спорудах.

"Ми вчора проговорювали з профільним Міністерством освіти та науки, як за таких умов ми будемо організовувати безпечний освітній простір для наших учнів, для нашого персоналу. Однак це досить важко, тому було прийнято рішення, що в нас відповідно залишається онлайн-освіта. І офлайн можлива лише за наявності захисних споруд у тих чи інших навчальних закладах. І заклад приймає таке рішення, то безпосередньо навчання там буде проводитися в тих захисних спорудах, оскільки спустити людей досить мало часу, і ми просто фізично цього зробити не можемо. Тому розбудовуємо саме такий фон", — сказав в ефірі національного телемарафону Олег Синєгубов.

За інформацією голови ХОВА, у Харківській області не зруйновано 650 закладів освіти, однак захисні споруди наявні лише у деяких.

"Тобто це ті, які наразі будуть готові проводити навчання, і 115 мають такі захисні споруди. Однак вони наразі не є повністю готовими до використання. Тому нам є над чим працювати", — розповів Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові планують навчати дітей у метрополітені. Зараз там готують для цього локації, однак, як запевняє влада, це не будуть станції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.