Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Проїзд мостом на Київській трасі відновлять до кінця року

Фото: САД в Харьковской области
Міст на Об'їзній дорозі повністю відремонтують до кінця 2022 року, але комфортний проїзд обіцяють наприкінці цього року.

Ремонт мосту автомобільної дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський (кілометр 482 + 600), яка є частиною Об'їзної дороги навколо Харкова, почався минулого тижня.

На мосту дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський виконали роботи з фрезерування старого шару покриття однієї частини проїзду. Також дорожники ремонтують опори та інші несучі частини моста, почалася підготовка до облаштування гідроізоляції. Рух транспорту здійснюється у реверсному режимі за допомогою світлофора. Комфортний проїзд відновлять до кінця року. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Договір передбачає завершення робіт до кінця 2022 року, проте комфортний проїзд планується надати наприкінці 2021 року", — пояснили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

мост
Фото: САД у Харківській області

Як розповіли у Службі автомобільних доріг, сьогодні через реверсний рух на Об'їзній виникають затори —  автомобілі проїжджають по одній половині проїзної частини.

мост
Фото: САД у Харківській області

Відзначимо, міст на автомобільній дорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський (кілометр 482 + 600) проходить через річку Лопань. Довжина моста складає 331,37 погонних метра. Побудовано споруду у 1975 році. Останній раз його ремонтували у 2011 році.

Як писав KHARKIV Today, на Об'їзній дорозі у Харкові до зими готуються встановити бар'єрне огородження та нанести розмітку. Наступного року на дорозі обладнають катафоти (свіловідбивачі) і займуться водовідведенням.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.