Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Проїзд мостом на кордоні Харківської і Дніпропетровської областей відкрили

Фото: САД в Харьковской области
Міст був закритий з осені 2020 року.

Дорожники завершили середній ремонт моста на кордоні Харківської і Дніпропетровської областей.

22 серпня відкрили міст через річку Оріль протяжністю 128 погонних метрів на дорозі М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта біля міста Перещепине (Дніпропетровська область) на кордоні Харківської і Дніпропетровської областей. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Поточний середній ремонт моста почали восени 2020 року, проїзд для автомобілів закрили. Дорожники зробили армування і бетонування накладної плити, відремонтували дві консольні підвіски моста, обладнали поручневе огородження, нижній і верхній шар асфальтобетону, виконали роботи з гідроізоляції, піскоструминної обробки фасаду прогонових будов.

мост
Фото: Служба автомобільних доріг у Харківській області

Незважаючи на те, що міст відкритий, ремонтні роботи триватимуть. На мосту пофарбують ліву частину прогонової споруди і опор, обладнають водовідвідні лотки.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області, міст через річку Оріль на кордоні Харківської і Дніпропетровської областей не ремонтували близько 70 років. Договір з підрядною фірмою уклали до 31 грудня 2021 року, проте дорожники планують повністю завершити роботи до 16 вересня.

мост
Карта: Служба автомобільних доріг у Харківській області

Як писав KHARKIV Today, проїзд на Пісочинському шляхопроводі біля авторинку "Лоск" відкрили 20 серпня. Обмеження щодо ваги транспорту зняли. Міст довжиною 59,95 погонних метра дорожники капітально відремонтували менш ніж за чотири місяці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.