Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Призначення ректора ХНУ ім. Каразіна: йде спецперевірка Тетяни Кагановської

Виль Бакиров и Татьяна Кагановская (на переднем плане). Фото: ХНУ им. Каразина
МОН підпише контракт з переможцем другого туру виборів ректора на п'ять років.

Наказ про призначення ректора Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна терміном на п'ять років опублікує Міністерство освіти і науки.

МОН у 30-денний термін з подачі результатів виборів, які пройшли 2 червня, має підписати контракт з переможцем виборів. Поки цього не сталося. За словами міністра Сергія Шкарлета, триває спецперевірка.

"Йде спецперевірка. Я сподіваюся, Тетяна Кагановська буде призначена. Міністерство всі свої процедури виконало. Тепер Національне агентство з питань запобігання корупції. Спецперевірка — традиційний процес. Нічого там політичного немає, вибори пройшли у Харкові спокійно, колектив визначився. Це дуже добре, коли колектив обирає собі голову. Буде колективу з кого спитати", — сказав міністр під час візиту до Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинки, автомобілі, годинники і діаманти. Що задекларувала Тетяна Кагановська

Нагадаємо, у березні після 22 років на посаді ректора вишу Віль Бакіров заявив про звільнення і вирішив не йти на вибори. свій вчинок пояснив тим, що йому стало важко поєднувати адміністративні та професорські функції. Віль Бакіров продовжує виконувати обов'язки ректора, поки не призначать нового.

Як писав KHARKIV Today, 26 травня у ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбувся перший тур виборів. Жоден з чотирьох кандидатів не набрав більше 50% голосів виборців. Через тиждень у виші провели другий тур виборів ректора. Більшість —1166 виборців — проголосували за Тетяну Кагановську, Ігоря Гірку підтримали 940 виборців. У виборчій комісії був час до 9 червня, щоб передати протокол і всі супровідні документи у МОН.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.