Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Припускаємо, що "Дельта" вже є", — заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Медична система готується працювати з "Дельтою".

За словами заступника голови ХОДА, у регіоні спостерігається тенденція зростання захворюваності на коронавірус. Ймовірно, це пов'язано з новим штамом.

Станом на 29 липня у Харківській області офіційно не зареєстровано жодного випадку коронавірусу штаму "Дельта", однак штам вже є. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Ми, безумовно, готуємося. Розуміємо, що є певні ризики і виклики. Ми повинні бути готові у повній мірі. Тому і посилення заходів при перетині кордону. Тим більше, що сусід у нас держава, у якій є активне зростання саме "Дельти". На сьогоднішній день не підтверджений офіційно жоден випадок "Дельти" на Харківщині, не було у нас інформації від лабораторного центру, чекаємо, коли він з'явиться вже офіційно підтвердженим. Але ми допускаємо, що він вже є. І дивлячись навіть на ті невеликі показники збільшення захворюваності, які сьогодні є, вони свідчать про те, що сьогодні є певна динаміка у бік зростання захворюваності",  — сказав Черняк.

Як писав KHARKIV Today, новий штам коронавірусу "Дельта" виявили на території Індії, Великобританії, Ірландії, Росії та Португалії. Через активне поширення "Дельти" в Україні введуть нові правила перетину кордону. Головний санлікар України Ігор Кузін заявив, що "Дельта" вже поширюється всередині України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.