Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президента просять нагородити бійців харківського підрозділу за знищення російського спецназу

Фото: ХС
Харківську школу №134 звільняли бійці 92-ї бригади, НГУ, "Корду", "Кракену" і "Фрайкору".

Бій за Харківську спеціалізовану школу №134 у лютому 2022 року став смертельною пасткою для кількох десятків російських спецназівців. Цей епізод російської війни вважається переламним в обороні Харкова.

Випускниця 134-ї школи Катерина Щепілова просить Президента України Володимира Зеленського нагородити орденом "За мужність" 3 ступеня командира бойової зведеної групи спецпідрозділу "Кракен" Дмитра Олійника, а також його побратимів, які брали участь у штурмі школи. Петиція розміщена на сайті президента.

"Згадуючи події 27 лютого 2022, розумію сьогодні ще більшу цінність і значущість того вирішального дня. Саме завдяки відважності добровольців 27 лютого було зупинено та знищено понад тридцять військових росіян командного складу. Наша школа хоч і розбита, але чиста від нечисті, яка хотіла занурити чудове українське місто в пітьму. Шановний Володимир Олександровичу хочу додати що поспілкувавшись з випускниками нашої школи усі розділяють думку про важливість відзначення державними нагородами добровольців бойової зведеної групи, якою командував Дмитро Олійник", - йдеться у зверненні.

За два дні петицію підписали понад 2000 людей, долучитися до ініціативи можна за посиланням.

Нагадаємо, аби президент розглянув петицію, вона повинна набрати 25 000 підписів.

Нагадаємо, школа №134 по вул. Шевченка знищена повністю, оскільки російський спецназ забарикадувався у ній і відмовлялвся здатися в полон, чекаючи, що у місто зайдуть інші російські підрозділи і допоможуть їм. 

У цій школі навчався командир одного із підрозділів тероборони Харкова Костянтин Немічев.

Школу відбудувати неможливо: вона в переліку навчальних закладів, які треба зводити заново.

    Простий текст

    • Не дозволено жодних HTML теґів.
    • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
    • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.