Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президента просять надати Героя України загиблому на Харківщині військовому

Фото: "За Збручем"
Президентові написали петицію.

Ярослав Качуровський із Тернопільської області загинув у вересні.

Тетяна Качуровська просить Президента України Володимира Зеленського посмертно присвоїти звання Героя України Ярославу Качуровському, який звільняв Харківщину і загинув біля Балаклії. Відповідна петиція опублікована на сайті президента.

"Прошу присвоїти звання героя України (посмертно) старшому солдату Качуровському Ярославу за позивним "Містер", який виконуючи бойове завдання в населеному пункті Балаклія, загинув", — сказано у петиції.

За інформацією голови Великогаївської об'єднаної територіальної громади Тернопільської області Олега Кохмана, Ярослав Качуровський народився у селі Прошова Великогаївської громади, жив на Рівненщині.

Під час повномасштабного вторгнення залишив роботу та доєднався до Збройних сил України. Ярослав Качуровський загинув у день, коли його доньці виповнилось 9 місяців. Це було 6 вересня. Також у нього залишилася дружина Тетяна та батьки.

Зазначимо, президент розглядає петиції, якщо вони набирають не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців із дня їх опублікування. Петиція про надання звання "Герой України" Ярославу Качуровському опублікована 28 жовтня. Наразі вона набрала 33 підписи. Підтримати петицію можна тут.

Як писав KHARKIV Today, за успішний контрнаступ у Харківській області просили присвоїти звання Героя України головнокомандувачу Збройними силами України Валерію Залужному.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.