Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість

Гліб Бондаренко. Фото: ДСНС у Харківській області 
Серед тих, хто ризикував своїм життям заради інших — Гліб Бондаренко з Харкова.

Поранений підліток знаходиться на лікуванні в Берліні. 

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, які здійснили подвиг рятівника під час повномасштабної війни Росії проти України. Про це повідомив Офіс президента. 

"Війна забрала в наших дітей дитинство. Їм довелося швидше стати дорослішими. Сьогодні мав честь зустрітись і нагородити тих, хто попри свій юний вік має величезну сміливість. Далеко не всі дорослі здатні робити те, що зробили вони, щоб допомогти іншим. Їхні історії справді вражають і надихають", — написав Володимир Зеленський.

Серед лауреатів — 12-річний Гліб Бондаренко з Харкова. Перебуваючи на дитячому майданчику під час ворожого обстрілу міста касетними бомбами, Гліб закрив собою молодшого хлопця, чим урятував йому життя. Сам рятівник був поранений у праве плече, праву легеню, передсердя, лікарі не одразу змогли дістати осколок. Зараз хлопець разом із мамою перебуває на лікуванні у дитячому хірургічному відділенні клініки "Шаріте" в місті Берлін.

"Цього року планував вступати до харківського "Кадетського корпусу", а згодом — до Національної академії Служби безпеки України", — розповів про Гліба Бондаренка голова держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час обстрілу на Харківщині важко поранений підліток

Нагадаємо, наприкінці червня хлопець постраждав під час обстрілу неподалік житлового будинку. Тоді поранень дістали пʼятеро хлопчиків віком від 8 до 12 років.   

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.