Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент відзначив харківський Kraken

Скрин: Володимир Зеленський / Facebook
Володимир Зеленський записав відеозвернення.

Харківських бійців відзначили за бої останніми днями.

У вечірньому відеозверненні 9 травня Президент України Володимир Зеленський подякував усім військовим, які захищають Україну від російських загарбників. Окремо голова держави відзначив бійців спецпідрозділу Головного управління розвідки Міноборони України Kraken.

"І дякую всім нашим солдатам та командирам, кожному підрозділу, які ефективно діють на фронті та знищують окупанта. Особливої вдячності за бої цими днями заслуговує підрозділ ГУР "Кракен". Дякую вам, хлопці! І всім, хто дає Україні результат. Результат, який нам так потрібен", — сказав Зеленський.

Зазначимо, напередодні в офіційному Telegram-каналі Kraken опублікували відео з міста Часів Яр у Бахмутському районі Донецької області. На ньому зафіксовано вогневе ураження бійцями спецпідрозділу російських окупантів за допомогою FPV-дронів. 

Останній місяць спецпідрозділ ГУР МО Kraken обороняє Часів Яр, який будь-що прагнуть захопити росіяни. Щоденно вони ліквідовують окупантів, палять російську броньовану техніку та беруть загарбників у полон.

"Ворог намагається просуватися з різних напрямків, проте завдяки злагодженій роботі підрозділу, жодного окупанта в місті наразі немає", — зазначили у Kraken.

Як писав KHARKIV Today, минулої доби на Куп'янському напрямку російські військові 13 разів атакували позиції української армії. Ворог ішов у наступ біля трьох сіл у Петропавлівській громаді (Куп'янський район).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.