Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент відзначив харківських прикордонників

Фото: KHARKIV Today
У відеозвернення президент подякував Харківському прикордонному загону.

Президент та військові зберігають увагу на планах окупантів.

У вечірньому відеозверненні 7 лютого Президент України Володимир Зеленський подякував прикордонникам, які обороняють Донбас. Зокрема, він відзначив Луганський та Харківський прикордонні загони. Також президент згадав про захисників на півночі України. Відповідне відеозвернення опубліковане в офіційному Telegram-каналі Володимира Зеленського.

"І я хочу сьогодні відзначити бійців на двох напрямках. Наших прикордонників, які воюють на Донбасі. За щоденну хоробрість і стійкість у боях. За результати. Луганський та Харківський прикордонні загони – я дякую вам, хлопці! Дякую всім нашим захисникам і захисницям, які забезпечують охорону півночі нашої держави! Суми, Чернігів, Київ, Житомирщина, Волинь. Оперативно-стратегічне угруповання «Північ». Кожен напрямок має значення. Всі ворожі сценарії опрацьовуємо. Державу захищаємо", — сказав Володимир Зеленський.

Також у зверненні президент розповів, що він із військовими та керівником розвідки провів наради. До того, що готують окупанти, зберігається максимальна увага. Україна укріплює оборону на всіх напрямках.

"І на тому, що потрібно нашим воїнам, щоб ефективно протистояти. Причому на всіх напрямках. Донеччина і схід, де найгарячіше, – я про них згадую щодня в таких зверненнях. Південь звучить рідше, хоча стратегічне значення цих напрямків не менше. А зміцнюємо державу по всьому периметру", — зазначив Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, окупанти проводять маневри на кордоні та скупчуються біля лінії фронту на Куп'янському напрямку. Обстріли прикордонних населених пунктів почастішали.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.