Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент удруге відзначив харківську бригаду за Бахмут

Фото: KHARKIV Today
Володимир Зеленський подякував захисникам 92-ї бригади ім. Сірка.

У Донецькій області ведуться жорсткі бої, українську землю захищають, у тому числі харківські бійці.

Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні відзначив захисників із 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка (дислокація — Клугино-Башкирівка, Харківська область), які обороняють місто Бахмут на Донеччині. Відповідне відеозвернення опубліковано в офіційному Telegram-каналі Володимира Зеленського.

"Я дякую кожному і кожній, хто зараз у бою! Дякую всім, хто захищає позиції й б'ється за Україну та своїх побратимів! Дякую всім, хто ніколи не підводить того, хто поруч на позиції! Сьогодні особливо відзначу бійців 92-ї окремої механізованої бригади – за успішні дії в районі Бахмута. Дякую вам, хлопці! Слава всім українським воїнам! Слава нашому незламному і прекрасному народу!", — сказав Зеленський.

Президент розповів у вечірньому відеозверненні, що 13 березня, як і завжди, командувачі та розвідка доповіли йому ситуацію на фронті. За даними військових, наразі жорсткі бої ведуться на сході країни. 

"Треба знищити військову потугу ворога – і ми знищимо. Білогорівка і Мар'їнка, Авдіївка і Бахмут, Вугледар і Кам'янка – та всі інші місця, де зараз вирішується, яким буде наше майбутнє. Де виборюється наше майбутнє, всіх українців", — зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, у зверненні від 11 березня Володимир Зеленський також подякував військовослужбовцям 92-ї бригади.

"Особливо відзначу сьогодні 92-гу окрему механізовану бригаду імені Івана Сірка, 80-ту бригаду – наших десантників, 5-ту окрема штурмову бригаду... Всі вони разом з іншими нашими воїнами боронять Бахмут. Дякую за силу!" — сказав тоді президент.

Як писав KHARKIV Today, молодший сержант 92-ї бригади отримала Орден "За мужність" від президента.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.