Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент подякував рятувальникам, які працювали у Грозі

Фото: ДСНС
Співробітники двох пожежно-рятувальних частин прибули першими на місце обстрілу.

У вечірньому відеозверненні голова держави відзначив чотирьох рятувальників.

Президент України Володимир Зеленський подякував співробітникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, які допомагають жителям Харківської області та ліквідовують наслідки обстрілів російських окупантів. Зокрема, голова держави відзначив рятувальників, які першими приїхали на місце удару у село Гроза Шевченківської громади Куп'янщини, що стався на початку жовтня.

"Рятувальники, які працюють на Харківщині. Зокрема, 44-та та 54-та державні пожежно-рятувальні частини, чиї працівники серед перших прибули в село Гроза після жахливого удару російських окупантів 5 жовтня. Тоді під час рятувальної операції найбільше відзначились сержант Сергій Горбенко, майстер-сержанти Олексій Кузуб та Дмитро Лагутін, сержант Олександр Сінченко. Я дякую, хлопці, за вашу відданість справі!", — сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні.

Як писав KHARKIV Today, російські військові вдарили "Іскандером" по Грозі удень 5 жовтня. Удар здійснили по кафе, де проходили поминкиКриміналісти ідентифікували усіх загиблих. Установлено, що під час обстрілу загинули 59 людей. Усі — цивільні мешканці, жителі села.

Співробітники Служби безпеки України встановили двох навідників на село Гроза. Ними виявилися двоє місцевих жителів — 30-річний Володимир Мамон та його молодший брат 23-річний Дмитро Мамон, які під час окупації перейшли на бік ворога, а потім втекли до Росії.  Вони знаходяться на території Бєлгородської області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.