Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент подякував прикордонникам, які нищать диверсантів на Харківщині

Скрин: Володимир Зеленський / Facebook
Російські ДРГ виявляють біля Вовчанська.

Голова держави окремо подякував п'ятьом прикордонникам.

У вечірньому відеозверненні 26 травня Президент України Володимир Зеленський звернувся до українських військових зі словами вдячності за захист країни. За бої цього тижня він відзначив бійців 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. кошового отамана Костя Гордієнка та 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, які обороняють Харківську область, та спецпідрозділів Головного управління розвідки за оборону Харківщини й протидію ворожим штурмам біля Часового Яру (Донеччина). Окремо подякував співробітникам Держприкордонслужби за знищення російських диверсійно-розвідувальних груп біля міста Вовчанськ.

"Відзначу й наших прикордонників. І за участь у боях на фронті разом з усіма Силами оборони та безпеки, і за знищення російських ДРГ. Зокрема, воїни Державної прикордонної служби України з бригади "Гарт", Львівського та Чопського загонів захищають нашу державу в районі Вовчанська. Особливо проявили себе солдат Олексій Фролов, старший солдат Ярослав Остапчук, молодший сержант Павло Гриб, сержант Ілля Троцюк, старший сержант Петро Габель. Дякую!", — сказав Зеленський.

Також у відеозверненні президент розповів про військову ситуацію. За його словами, найгарячішим напрямком зараз є Покровський (Донеччина), однак росіяни не полишають спроб штурмувати позиції української армії й на Харківщині, зокрема біля міста Вовчанськ та села Липці. Українські військові стримують ворога.

"Наші підрозділи, наші воїни роблять величезну справу — стримують цей російський тиск і знову доводять, що російські божевільні можуть планувати різне проти України, але стійкість українців, сміливість наших воїнів справді вирішує все на цій війні", — зазначив Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, із початку доби російські військові провели одну атаку на півночі Харківської області. Ворог наступав у напрямку села Липці у Харківському районі з окупованих Липців та Лук'янців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.