Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент перевірив будівництво лінії оборони у Харківській області

Фото: Офіс президента
Володимир Зеленський побував біля кордону з країною-агресором.

Президент зазначив, що окупанти мають бачити: України готова до оборони.

9 квітня на Харківщину із робочою поїздкою приїхав Президент України Володимир Зеленський. Він відвідав територію біля кордону з Росією, де будують фортифікаційні споруди. Про це повідомили в Офісі Президента України.

"Харківська область — це дуже важливий напрямок. Ми маємо бути підготовлені. А росіяни мають бачити, що ми готові оборонятися. І щоб наші люди розуміли, що Україна підготувалася, якщо ворог спробує наступати", — зазначив Зеленський.

Під час зустрічі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розповів, що фортифікації являють собою розгалужену систему траншей, бліндажів й інших укриттів. Крім цього, наразі на території області роблять загороджувальні рубежі, до яких належать бетонні піраміди, "зуби дракона" та протитанкові рови.

Проєкт щодо зведення фортифікацій на Харківщині розробляло Міністерство оборони України. В Офісі президента зазначили, що під час розробки проєкту був урахований досвід захисників на першій лінії фронту.

Як писав KHARKIV Today, Володимир Зеленський укотре звернувся до світу щодо надання систем протиповітряної оборони для захисту Харкова. Президент не бачить раціональної причини, чому на українські запити досі не надали кілька додаткових систем ППО.

Це відбувається на тлі жорстоких обстрілів Харкова та Харківської області, що тривають останніми тижнями.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.