Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент нагородив військових у харківському шпиталі

Фото: Офіс президента
Володимир Зеленський приїхав до Харкова, повертаючись із Донбасу.

Захисники отримали від президента ордени Богдана Хмельницького І ступеня, "За мужність" ІІІ ступеня, медалі "Захиснику Вітчизни" та "За військову службу Україні".

22 березня під час робочої поїздки на Харківщину Президент України Володимир Зеленській відвідав медзаклад у Харкові, де лікують українських військових. Він оглянув приймальне й хірургічне відділення, поспілкувався із захисниками та вручив їм державні нагороди.

"Дякую вам за вашу службу. Бажаю швидкого одужання", — сказав військовослужбовцям Володимир Зеленський.

Бійці розповіли президентові про своє самопочуття та подякували лікарям. У шпиталі президент також нагородив представників медичної служби Збройних сил України. Вони отримали ордени Данила Галицького та "За мужність" ІІІ ступеня.

"Ми вам бажаємо міцного здоров'я. Ви вже стільки всього зробили для нашого міцного здоров'я, для наших хлопців і дівчат, які борються за нашу державу. Я хочу вам подякувати саме за це. І хай Бог вам дає сил для того, щоб ви повертали наших оборонців, повертали до життя. Бажаю здоров'я вам і вашим рідним, близьким, щоб ви нікого з близьких не втрачали. І дякую за кожне повернене життя наших героїв. Слава Україні", — звернувся президент.

Як писав KHARKIV Today, 22 березня Володимир Зеленський відвідав Харківську область.

Президенту розповіли про відновлення життя на деокупованих територіях Харківської області, облаштування фортифікаційних споруд, відбудову інфраструктури й надання допомоги постраждалим. 

Під час наради Володимир Зеленський вручив харківському міському голові Ігорю Терехову почесну відзнаку "Місто-герой України". Указ про присвоєння такого звання Харкову президент підписав 6 березня 2022 року.

Крім того, Володимир Зеленський вручив державні нагороди захисникам, які обороняли Харківщину від окупантів. Військові отримали ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, ордени Данила Галицького й "За мужність" ІІІ ступеня. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.