Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент нагородив прокурора, яка загинула під час ракетного удару в Харківській області

Фото: Харківська обласна прокуратура
Олена Маслич посмертно нагороджена орденом.

Нагорода надана за значний особистий внесок у розбудову правової держави, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов'язків.

1 грудня Президент України Володимир Зеленський нагородив дев'ять працівників прокуратури. Серед нагороджених є Олена Маслич, яка загинула під час ракетного удару у Харківській області. Прокурор посмертно нагороджена орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Відповідний указ "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників прокуратури" опублікований на сайті президента. 

"Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня Маслич Олену Олександрівну (посмертно) – прокурора Шевченківського відділу Куп'янської окружної прокуратури Харківської області", — сказано в указі.

Як писав KHARKIV Today, прокурор Олена Маслич загинула під час ракетного удару російськими окупантами по житловому сектору у селищі Шевченкове (Куп'янський район). Вона перебувала у власній квартирі. 

Олена Маслич працювала в прокуратурі десять років, документувала російські злочини з першого дня деокупації Шевченківської територіальної громади та Куп'янського району. У прокурора залишився 15-річний син.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.