Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент нагородив понад 300 військових, які звільняють Харківщину

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Відповідний указ Володимир Зеленський підписав увечері 28 вересня.

Нагороди військові отримали за визволення територій Харківської області.

Президент України нагородив 320 учасників бойових дій, яка брали участь у деокупації Харківщини. Про це повідомив Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

"Увечері підписав чергові укази про нагородження наших захисників. Державними нагородами відзначені: 71 боєць Національної гвардії, 21 працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій, 52 прикордонники. За хоробрі та результативні дії при визволенні з-під окупації районів Харківської області відзначені 320 учасників бойових дій", — сказав Зеленський.

Зокрема, серед нагороджених командир 92-ї бригади Павло Федосенко. Він отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Повний перелік нагороджених за посиланням.

У своєму відеозверненні Володимир Зеленський зазначив, що світ не зрадить своїм цінностям через залякування анексією, які робить Росія. Кожний наступний ескалаційний крок окупантів вказує на те, що світ повинен діяти жорсткіше. Президент також звернувся до окупантів та закликав їх здаватися в полон та боротися за своє, а не лізти на українську землю. Звернення до них висловив російською.

"Щодо ситуації на фронті – для нас усе зрозуміло. Тому я повторюю ще раз... Тем, кто понимает только по-русски. Хотите жить – бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен. Хотите жить – боритесь на своих улицах за свою свободу. У вас и так всё забрали. Или у кого-то из вас есть нефтяные вышки? Есть дворцы? Есть виноградники? А может, у вас есть яхты? Или какой-то банк? За что вы вообще боретесь? У вас есть только кредиты, что-то вечером пожрать и теперь – мобилизация. Боритесь за свое! Не лезьте на нашу землю, в нашу душу и в нашу культуру", — сказав Президент України.

Як писав KHARKIV Today, 14 вересня під час робочої поїздки у Харківську область президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди українським військовослужбовцям, які звільняли Харківщину. Це — 92-га механізована бригада ім. Сірка, 93-тя бригада "Холодний Яр", 1-ша окрема штурмова рота ДУКу ПС "Вовки Да Вінчі", 25-а повітряно-десантна бригада, 80-а окрема десантно-штурмова бригада, спецпідрозділ ГУРу "Кракен", добровольчий батальйон "Карпатська Січ". 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.