Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент нагородив харківського студента, який захищає Україну

Фото: ХНУ им. Каразина
Володимир Зеленський наголосив на заслугах студента Інституту держуправління ХНУ ім. Каразіна.

Максим Хребтов отримав нагороду за особливі заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку.

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом Богдана Хмельницького II ступеня підполковника Збройних сил України, студента другого курсу Інституту державного управління Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Максима Хребтова. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook ХНУ ім. Каразіна.

"Він навчається за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", спеціалізація "Реагування та протидія гібридним загрозам". Пишаємося мужністю та доблестю каразінця! Віримо у нашу перемогу!", — зазначили у ХНУ ім. Каразіна.

Зазначимо, указ №223/2022, яким нагороджено Максима Хребтова та ще трьох захисників України, Володимир Зеленський підписав 9 квітня.

Як писав KHARKIV Today, Володимир Зеленський нагородив харків'янина, старшого лейтенанта Сергія Сеника медаллю "Захисник Вітчизни". Сергій Сеник — артист Харківського театру музкомедії, пішов на фронт добровільно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.