Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент хоче розширити повноваження начальників військових адміністрацій на Харківщині

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today/
Мова йде про п'ять деокупованих громад на сході регіону.

Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкти постанов, згідно з якими пропонується розширити повноваження начальників військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській та Харківській областях.

Проєкт постанови пропонує розширити повноваження начальників військових адміністрацій населених пунктів в Ізюмському, Куп'янському та Чугуївському районах Харківської області (деокуповані восени, знаходяться на лінії фронту).

На Харківщині розширення повноважень стосуватиметься начальників Савинської селищної військової адміністрації Ізюмського району, Вільхуватської, Курилівської сільських та Шевченківської селищної військових адміністрацій Куп'янського району, Старосалтівської селищної військової адміністрації Чугуївського району.

Пропонується, щоб у період дії воєнного стану та 30 днів після його припинення чи скасування начальники військових адміністрацій могли затверджувати тимчасову структуру виконавчих органів сільських, селищних та міських рад.

Також начальникам відповідних військових адміністрацій населених пунктів підпорядковуватимуться апарати сільських, селищних та міських рад та їхніх виконавчих комітетів, комунальні підприємства, установи та організації територіальних громад.

Нагадаємо, на Харківщині в тимчасовій окупації залишаються 29 населених пунктів Куп'янсьского району.

Нагадаємо, російські війська проводять маневри на кордоні та скупчуються біля лінії фронту на Куп'янському напрямку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.