Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Працівник Харківських тепломереж упав у траншею і травмувався

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
При виконанні робіт раптово зсунувся ґрунт.

Співробітник фірми-підрядника "Харківських тепломереж" впав у траншею й зламав ногу.

У понеділок 1 травня рятувальникам надійшло повідомлення про те, що на перехресті вулиць Отакара Яроша та Єсеніна співробітник комунального підприємства отримав травму під час проведення земляних робіт і потребує допомоги.

Коли рятувальники прибули на місце, вони побачили, що у траншеї глибиною близько чотирьох метрів перебуває 37-річний чоловік. Як з'ясувалося, стався зсув ґрунту, чоловік  упав і зламав нижню кінцівку. Співробітники ДСНС витягли постраждалого та передали його медикам.

"Щоб дістати постраждалого, рятувальники задіяли спеціальні тверді ноші, рятувальну мотузку та дві пожежні драбини в якості платформи для транспортування. В рятувальній операції були задіяні 14 рятувальників та 2 одиниці техніки. Після того, як постраждалого вдалось витягти на поверхню, його було доставлено у карету швидкої допомоги та госпіталізовано", — розповіли у ГУ ДСНС.

За інформацією комунального підприємства "Харківські теплові мережі", травмувався співробітник товариства з обмеженою відповідальністю "Інтех СК". Він ремонтував теплову магістраль. Ця фірма виконує роботи за договором із КП "ХТМ".

"У результаті раптового зсуву ґрунту, який стався в процесі демонтажу нерухомої бетонної опори, чоловік отримав перелам ноги. Працівники ДСНС провели рятувальну операцію і передали постраждалого медикам. Наразі чоловік перебуває у лікарні у задовільному стані. Йому накладено гіпсову пов'язку. Усі витрати на себе взяв роботодавець", — пояснили у КП "ХТМ".

зсув
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
зсув
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
зсув
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області

Як писав KHARKIV Today, 11 квітня у Лозовій співробітника комунального підприємства засипало землею біля багатоповерхового будинку у четвертому мікрорайоні. Чоловік виконував земляні роботи, коли стався зсув ґрунту. Рятувальники дістали чоловіка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.