Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пожежу в заплаві річки у Харківській області загасили через чотири дні

Вогонь знищив 15 га.

До гасіння пожежі залучили п'ять підрозділів рятувальників, три автоцистерни, два трактори лісгоспу та підрозділ місцевої пожежної охорони.

Станом на 19:21 26 жовтня пожежа у заплаві річки Сіверський Донець у селищі Андріївка Донецької об'єднаної територіальної громади Балаклійського району ліквідували. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Цими вихідними сталася пожежа у селищі Андріївка. Там у заплаві річки горів очерет, гілки та чагарники. Загальна площа загоряння склала понад 15 гектарів. Гасіння вогню значно ускладнювалося неможливістю просування пожежної техніки по болотній місцевості", — пояснили рятувальники.

У ДСНС зазначили, що найчастіше пожежі у природних екосистемах відбуваються внаслідок людської недбалості та закликали мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки біля лісових масивів та на відкритих територіях. У разі пожежі — телефонувати рятувальникам за номером "101".

Як писав KHARKIV Today, протягом півроку 11 мешканців Харківської області отримали штрафи за випалювання стерні, пасовищ та опалого листя. Загальна сума штрафів становила 38 250 гривень.

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.