Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Потяги у харківському напрямку курсуватимуть з новими вагонами

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Нові вагони включать до складу потяга №77/78 Харків — Рахів.

Компанія "Укрзалізниця" визначила маршрути потягів, у складі яких курсуватимуть перші десять із 100 нових пасажирських вагонів.

Перші п'ять вагонів уже прийняли, ще п'ять передадуть до кінця листопада. Вагони курсуватимуть у складі потяга №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів та №77/78 Харків — Маріуполь. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

Зазначимо, нові вагони для "Укрзалізниці" виготовив Крюківський вагонобудівний завод. Першим потягом, до складу якого вирішили додати нові вагони, став №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів. Маршрут вважається найдовшим в Україні. У перший рейс із новими вагонами потяг вирушить 13 грудня о 08:08.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область заборгувала "Укрзалізниці" за перевезення пільговиків

Загалом Крюківський вагонобудівний завод має збудувати для "Укрзалізниці" 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для пасажирів з інвалідністю у колісному кріслі, 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю у колісному кріслі та купе начальника потяга. Вагони будують за рахунок коштів із держбюджету. У 2021 році на це виділено три мільярди гривень.

Як писав KHARKIV Today, 9 листопада "Укрзалізниця" отримала від Крюківського вагонобудівного заводу нові дизель-потяги. Нові потяги запустять за напрямками Ізмаїл — Одеса, Харків — Краматорськ, Харків — Лозова, Харків — Попасна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.