Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Потяги харківського напрямку змінили розклад через ремонт

На потяги з 15 до 25 грудня не було продажу.

Раніше продаж квитків обмежували, щоб доопрацювати графік.

Для виконання планових ремонтних робіт на станції Люботин "Укрзалізниця" тимчасово змінює розклад потягів харківського напрямку на період з 15 до 20 грудня. Про це повідомили на сайті залізничного перевізника.

"Зміна часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнає розклад 16 попотягів, що проходять через Харків. Це буде відображено у розкладах, системі продажів та безпосередньо у квитках вже 24 листопада", — розповіли в "Укрзалізниці".

До того ж, для рейсів № 142/141-114/113 Львів — Бахмут та № 1/2 Івано-Франківськ — Костянтинівка в обох напрямках на зазначений період зміниться маршрут в об'їзд Харкова. Тож, з 15 до 20 грудня з рейсу Львів — Бахмут — Львів будуть виключені зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклія, Харків, а додані зупинки на станціях Слов'янськ і Лозова. А з маршруту Івано-Франківськ — Костянтинівка — Івано-Франківськ буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов'янський курорт, Харків, а додано зупинки на станціях Слов'янськ і Лозова.

У "Укрзалізниці" звернули увагу пасажирів, що ці зміни стосуються виключно рейсів у період з 15 до 20 грудня, продажі на які були тимчасово обмежені на час доопрацювання графіка.

Зазначимо, раніше квитки у харківському напрямку не продавали на період з 15 до 25 грудня. 23 листопада з'явилася можливість купити квитки на потяги у період з 21 до 25 грудня.

24 листопада відкриють продаж квитків на період з 15 до 20 грудня. Станом на 10:00 квитки на цей період придбати неможливо.

Нагадаємо, харків'яни не могли купити квитки на потяги до Києва, Львова та інших міст у західному напрямку. Про зупинення продажу пасажирам забули розповісти. На курорти купували квитки з пересадкою.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.