Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Потяг до Ізюму затримується через знеструмлення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На даний момент затримка складає понад півтори години.

Під час повітряної тривоги посадку та висадку пасажирів здійснюють через підземні переходи.

Через тимчасові знеструмлення затримуються два потяги — №712 Київ — Краматорськ (на одну годину) та №111 Київ — Ізюм (затримка складає 1 годину 33 хвилини). Про це повідомили в компанії "Укрзалізниця".

"Поїзди продовжують рух, резервні локомотиви "Укрзалізниці" перебувають у готовності, посадка та висадка триває через підземні переходи. Наразі через тимчасові знеструмлення маємо декілька затримок", — розповіли в "Укрзалізниці".

У залізничній компанії нагадали, що пасажири, які пропустять свій потяг через повітряну тривогу та зупинку громадського транспорту до вокзалу можуть сісти на інший потяг у тому ж напрямку. Новий квиток для цього не потрібен.

Зазначимо, наразі повітряна тривога триває по всій України. У Харківській області її оголосили о 12:48.  Відомо, що Росія запустила по Україні крилаті ракети. Мешканці Запоріжжя, Київської, Вінницької та Черкаської областей повідомляють про вибухи.

Як писав KHARKIV Today, близько 13:00 голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про загрозу ракетних ударів. Жителів Харківщини закликав залишатися в безпечних місцях.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.