Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 13:13

Потяги з Харкова до "червоної" зони карантину відмінили

Можна вийти на станціях, які не потрапили до "червоної зони" карантину.

"Укрзалізниця" припинила продаж квитків на потяги до Житомирської та Чернівецької областей через посилення карантину.

З неділі 7 березня до п'ятниці 12 березня (з можливістю продовження до кінця дії посиленого карантину) "Укрзалізниця" призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей. Також буде обмежена висадка і посадка пасажирів з уже купленими квитками на дати після 7 березня включно. Це пов'язано з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у "червоних" карантинних зонах. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

"Наголошуємо, що до 6 березня включно всі пасажири з отриманими квитками зможуть безперешкодно дістатися до місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси почнуться о 00:00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень", — уточнили вони.

З Харкова до Житомирської області і назад курсує потяг № 142/141 сполученням Бахмут — Львів. До Чернівецької області харків'яни можуть дістатися потягом з пересадками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У перші вихідні березня через Харков пустять додатковий потяг до столиці

В "Укрзалізниці" рекомендують пасажирам з квитками до Чернівців і Житомира вийти і пересісти до потягу на інших станціях за маршрутом слідування, якщо вони знаходяться за межами "червоної" зони.

Наприклад, з Житомирською областю межують станції Рокитне-Волинське (потяг №142 / 141), Шепетівка (потяг № 13/14, №43 / 44, №235 / 236, №97 / 98, №45 / 46), Полонне ( потяг №13 / 14), Фастів (потяг №142 / 141, №13 / 14) або станція Вінниця — транзитний хаб для поїздів Західного, Одеського та Київського напрямків. З Чернівців та східної частини області можна доїхати в напрямку Києва зі станцій Тернопільської області (Заліщики, Товсте, Чортків) потягом № 357/358 Рахів — Київ або потягом № 769/770 з Кам'янця-Подільського.

"Постанова №154 обумовлює можливість призначення спеціальних рейсів для перевезення людей з зони карантину, тому "Укрзалізниця" зараз проводить переговори з відповідними ОДА на замовлення таких рейсів, про що буде повідомлено додатково", — пояснили в "Укрзалізниці".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.