Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Постачальника техніки для КП у Харківській області підозрюють у розтраті

Фото: СБУ
За даними слідства, за екскаватор-навантажувач переплатили 400 тисяч гривень.

У СБУ з'ясували, що організатори угоди штучно завищували вартість відповідної продукції, а отриману "різницю" виводили в тінь.

Служба безпеки України викрила схему розкрадання бюджетних грошей, виділених на закупівлю імпортної техніки для одного з комунальних підприємств Харківської області. Угода завдала шкоди майже на півмільйона гривень. Про це повідомили в управлінні Служби безпеки України у Харківській області.

"За даними слідства, керівництво місцевої комерційної структури організувало механізм привласнення бюджетних грошей на постачання техніки для комунальних служб. Організатори угоди штучно завищували вартість відповідної продукції, а отриману "різницю" виводили в тінь. Для реалізації схеми її організатори вносили недостовірні відомості до тендерної і звітної документацій, — розповіли у СБУ.

У Харківській обласній прокуратурі пояснили, у березні 2019 року фірма, що спеціалізується на продажу сільськогосподарської і будівельної техніки та комунальне підприємство "Балаклійський водоканал" уклало договір поставки екскаватора-навантажувача на суму майже 2,5 мільйона гривень.

"Встановлено, що директор філії зазначеної фірми увійшов у змову з посадовими особами комунального підприємства, для подальшого укладення договору за ціною майже на 400 тисяч гривень більшою за ринкову. На підставі підписаного договору на рахунок фірми перерахували бюджетні гроші", — повідомили у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ремонті двох доріг у Харківській області не дали розтратити 35 мільйонів гривень
 

16 серпня 2021 директору філії фірми пред'явили підозру за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна, вчиненого у великих розмірах). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Правоохоронці вирішують питання про повідомлення про підозру посадовим особам комунального підприємства "Балаклійський водоканал".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.