Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пошкодження на водоводі у Харкові: дві вулиці без води, машини їдуть в об'їзд

Фото: КП "Харьковводоканал".
Через те, що водовід проходить вздовж автомагістралі, автомобілям доводиться об'їжджати цю ділянку дороги.

Фахівці діагностують характер пошкодження і визначають обсяг робіт.

У Харкові сталося пошкодження на водоводі на вулиці Великій Панасівській, 153 (район Іванівки). Про це повідомляє пресслужба КП "Харківводоканал".

У КП розповіли, що аварійні бригади виконують роботи з ліквідації пошкодження на магістральному трубопроводі діаметром 300 мм.

Протікання вже локалізували. Водопостачання відключили. Без води залишилися мешканці будинків на вулиці Великій Панасівській та Сіриківській. На підприємстві обіцяють підвозити воду до споживачів автоцистернами.

"На даний момент діагностуємо характер пошкодження та визначаємо обсяг робіт. Бригади забезпечені всім необхідним для якнайшвидшого усунення аварійної ситуації", — розповіли у водоканалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без води залишилися будинки у п'яти районах Харкова

Повідомляється, що водовід проходить вздовж автомагістралі, тому на період проведення ремонтних робіт дорожні служби передбачили об'їзні шляхи для автомобілів.

Водоканал вибачився за тимчасові незручності.

"Щасливчикам", які залишилися без води, пообіцяли повернути воду 8 січня до 20:00. Судячи з повідомлень чат-бота диспетчерської служби 15-62, пошкодження сталося увечері 7 січня. Воду відключили цього ж дня о 17:00.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харкові поміняли трубопровід у районі бронетанкового заводу. Вийшла з ладу ділянка у районі вулиці Великої Панасівської, 197. Без води жителі Сортировки були майже дві доби.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.