Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Порушнику, який сховав наркотики у бороді, оголосили вирок

Канабіс чоловік віз із Києва до Ростова-на-Дону.

На кордоні на бороду пасажира спрацював службовий собака.

Дергачівський районний суд Харківської області оголосив вирок порушнику, якого влітку затримали на кордоні з наркотиками у бороді. Про це розповіли у Східному регіональному управління ДПСУ.

"У липні у пункті пропуску "Гоптівка" під час оформлення на пасажира автобуса, який їхав до РФ, спрацював службовий собака прикордонників. Під час перевірки у бороді мандрівника було виявлено пакунок з кількома грамами сіро-зеленої речовини рослинного походження. Згодом експертиза показала, що знайдена речовина — канабіс", — нагадали прикордонники.

Як з'ясувалося у ході слідства, чоловік придбав наркотики у Києві та взяв їх із собою у подорож до Ростова-на-Дону. Продавати їх не збирався, віз для власного вжитку. Під'їжджаючи до пункту пропуску, пакунок із забороненою речовиною сховав у бороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський "закладник" ховав наркотики в обігрівачі

"На суді чоловік свою провину визнав повністю. З огляду на щире каяття, його молодий вік, позитивні характеристики та активне сприяння розкриттю злочину, суд призначив йому покарання п'ять років позбавлення волі, звільнивши від покарання з випробувальним строком на три роки", — розповіли у ДПСУ.

Засудженому визначили низку обмежень та обов'язків на час пробації, порушення яких може призвести до реального тюремного строку. Виявлений канабіс суд постановив знищити.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.