Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поранених дітей відправили з Харкова на лікування за кордон

Обстріл Немишлянського району Харкова 27 червня. Фото: Сергій Болвінов
Діти, які отримали осколкові поранення та забої, проходять лікування.

Через обстріл постраждали п'ятеро хлопців від 8 до 12 років, зокрема двоє братів.

П'ятьох дітей, які постраждали внаслідок обстрілу російськими окупантами району Нових Будинків у Харкові, відправили на лікування за кордон. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на виконуючого обов'язки медичного директора медзакладу.

На щастя, цього тижня поранених дітей до лікарні не доставляли. Щодня в Харкові та області госпіталізують від двох до десяти поранених через війну жителів. У більшості постраждалих — пошкодження кінцівок і м’яких тканин, трапляються пошкодження органів грудної та черевної порожнини, політравми.

Як писав KHARKIV Today, 27 червня ввечері російські окупанти обстріляли Немишлянський та Салтівський райони Харкова. Снаряди влучили по цивільній інфраструктурі — дворах та вулицях, де знаходилися мирні мешканці. Постраждали 29 мирних мешканців, у тому числі п'ятеро дітей віком від 8 до 12 років, загинули  дев'ять людей.

Хлопці отримали осколкові поранення та забої. Вони знаходились на дитячому майданчику на подвір'ї в районі Нові Будинки, коли окупанти вдарили касетними снарядами. Один із хлопчиків постраждав найбільше: він наступив на міну. Також був поранений його рідний брат.

Станом на 29 червня троє хлопців знаходилися в тяжкому стані, двоє — в середньому. Одну дитину, яка була в дуже тяжкому стані, зняли з апарату штучної вентиляції легенів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.