Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Попередня експертиза підтвердила, що Харків обстрілювали ракетами із Північної Кореї

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Остаточний висновок нададуть після комплексної експертизи.

Масований удар по центру Харкова здійснили ракетами малої дальності із Північної Кореї.

Ракети, якими російські окупанти обстріляли Харків 2 січня, розроблені у Північній Кореї. Такого висновку дійшли за результатами попередньої експертизи. Проте остаточно походження ракет установлять після завершення комплексної комісійної експертизи. Про це повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін.

"Результати попередньої науково-технічної експертизи підтверджують, що випущена 2 січня по центральній частині міста Харкова ракета є ракетою малої дальності, яка розроблена Північною Кореєю. Триває комплексна комісійна експертиза, яка має остаточно підтвердити цей факт. Триває аналіз даних щодо інших фрагментів боєприпасів, які були виявлені на місцях нещодавніх атак на Харківщині та Одещині", — сказав Костін. 

В ефірі "Суспільне. Спротив" Костін розповів, що належність ракет, якими били по Харкову 2 січня, до Північної Кореї також підтвердили військові експерти з міжвідомчої робочої групи при Офісі генерального прокурора, які були на місці обстрілу та попередньо оглядали й аналізували частини ракет.

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти завдали ракетного удару по Харкову 2 січня вранці. Через обстріл загинула 91-річна жінка, постраждали 62 людини. 4 січня у лікарні померла 84-річна постраждала, 8 січня зупинилося серце співробітника "швидкої" Сергія Седлярука. Через обстріл у місті були пошкоджені багатоквартирні житлові будинки, господарчі будівлі, магазини, кафе, аптеки, автомобілі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.