Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 7500 домівок залишилися без газу на Харківщині через обстріли

Пошкоджений газопровід середнього тиску.

Жителів Дергачівської громади попросили перекрити газові крані.

Через обстріли Дергачівської громади пошкоджений в кількох місцях розподільний газопровід середнього тиску, який забезпечує газом 7600 домівок. Роботу газопроводу припинили, аби уникнути аварії на мережах. Про це повідомили в компанії "Харківгаз".

"Просимо мешканців міста Дергачі, Малої Данилівки, сіл Караван, Лужок, Чайківка самостійно перекрити крани перед газовими приладами. Зробимо все можливе для скорішого відновлення газопостачання у населених пунктах", — зазначили у "Харківгазі".

Як повідомили у Дергачівській міській раді, через обстріли, крім газової мережі, була пошкоджена електрична. На більшій частині Дергачів припинено електро- та газопостачання.

"Будь ласка, не ризикуйте життям, пам’ятайте про правило "двох стін" та перебувайте в укриттях!", — звернулися до мешканців у Дергачівській громаді.

Як писав KHARKIV Today, окупанти регулярно обстрілюють газопроводи у Дергачах. Зокрема, через обстріл 6 червня без газу залишалися 8000 будинків. Також був обстріл газової мережі 10 червня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.