Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 500 жителів Харківської області отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Загалом у регіоні зробили понад 2 000 000 щеплень проти коронавірусу.

Бустерну дозу вакцини можуть отримати всі охочі дорослі.

На ранок 10 січня у Харківській області використали 2041297 доз вакцини проти коронавірусу (2569 упродовж доби). Дані опубліковані на сайті обласного центру контролю і профілактики захворювань.

З початку вакцинальної кампанії одну дозу вакцини отримали 1079264 чоловіки, дві дози — 961233 особи. Ще 293 людям запровадили додаткову дозу вакцини і 507 щепилися бустерною дозою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківських лікарів почнуть усувати від роботи через відсутність вакцинації

Нагадаємо, 6 січня Віктор Ляшко підписав наказ Міністерства охорони здоров'я про введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. За словами міністра, бустерна доза має посилити ефективність вакцини і дати кращий захист від нового штаму коронавірусу "Омікрон". Бажаний період введення — від шести до дев'яти місяців з дати отримання другого щеплення проти COVID-19. Для бустерної дози перевагу віддаватимуть м-РНК-вакцинам — Moderna або Comirnaty від Pfizer, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина. Люди з ослабленим імунітетом, яким зараз вводять додаткову дозу вакцини проти COVID-19, також зможуть отримати дозу бустера, оптимальний період введення від трьох до шести місяців після додаткової.

Як писав KHARKIV Today, бустерну дозу вакцини у регіоні вводять із 30 грудня. Її почали отримувати медпрацівники і працівники будинків інтернатного типу. Потім бустерну дозу вакцини дозволили вводити людям віком від 60 років через шість місяців після другої дози.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.