Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 30 будівель в Харківській області віддадуть на приватизацію

Восточный экспертно-технический центр Гоструда. Фото: privatization.gov.ua
На аукціони виставлять 32 об'єкти нерухомості.

На аукціони виставлять державні активи, які сьогодні не використовуються.

На аукціонах з малої приватизації продадуть 32 об'єкти нерухомості в Харківській області, зараз проходить організація торгів. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 мільйонів гривень. Однак, в основному, на продаж виставляються лоти значно дешевші — окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді — цілі майнові комплекси та підприємства", — пояснили в Харківській облдержадміністрації.

Серед об'єктів, виставлених на продаж, є історична будівля — Східний центр Держпраці в Харкові.

Також продати хочуть Харківський науково-дослідний і проєктно-конструкторський інститут, Харківський електротехнічний завод "Трансзв'язок", "Новопокровський комбінат", Харківський завод транспортного обладнання, Український державний проєктний інститут, Інститут машин і систем, Харківський завод шампанських вин, Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування.

Подивитися детальну інформацію про кожен об'єкт можна тут. Взяти участь в аукціонах пропонують всім охочим. Нові пропозиції будуть оприлюднювати щотижня.

Як пояснили в Харківській ОДА, власників для державних активів шукають, щоб ті змогли їх оновити, відкрити в них бізнес або просто ефективно використовувати. Продають нерухомість за допомогою системи "ProZorro. Продажі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які об'єкти потрапили під мораторій на приватизацію в Харківській області

Як повідомили у Фонді державного майна України, в 2020 році до державного та місцевих бюджетів надійшло 3 мільярди гривень від приватизації. У цьому році планують отримати 12 мільярдів гривень.

Як писав KHARKIV Today, Харківський завод "Радіореле" тричі намагалися продати в 2020 році, проте його так ніхто і не купив. Будівля розташована на проспекті Гагаріна, 181.Її хотіли продати за 194 307 000 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.