Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 200 будинків Харкова через аварію залишилися без тепла

Фото: Харківська міськрада
Аварію планують усунути до кінця дня.

Без тепла та гарячої води залишилися переважно жителі Шевченківського району.

Уранці 1 грудня стався порив на магістральному трубопроводі від ТЕЦ-5. Комунальники локалізували його за пів години. На місці утворилася вимоїна, там тривають земляні роботи. Більшість абонентів перемкнули на резервні тепломережі. Але без тепла й гарячої води залишилися жителі понад 200 будинків. Ремонт планують завершити до кінця дня, потім почнуть подавати тепло до осель.

"Поки будемо усувати дефект, тимчасово без послуги опалення та гарячої води буде 208 будинків. Основна маса — це Шевченківська філія. Дефект був дуже великий, тому зараз ми проводимо відкачувальні роботи. Після  усунення дефекту —  заповнення магістралі та підключення споживачів. Роботи плануємо виконати до кінця робочого дня, після чого будемо підключати споживачів до послуги з опалення та гарячої води", — повідомили у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

Як писав KHARKIV Today, через негоду у Харківській області 29 листопада понад тисяча будинків лишилася без світла. Шквальний вітер обірвав дроти ліній електропередач.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.