Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 1000 жителів Харкова постраждали від домашнього насильства

В області постраждалих від домашнього насильства виявилося трохи менше.

Жінкам та дітям надавали допомогу у притулку, відділенні психологічної допомоги і кризового реагування.

За дев'ять місяців цього року у Харкові надали допомогу 1145 жителям, які постраждали від домашнього насильства, включаючи дітей. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"За 9 місяців 2021 року надано допомогу 21 людині (15 жінкам та 6 дітям, з них 1 жінці — ВПО — [внутрішньо переміщена особа — ред.]) у притулку для жінок, які постраждали від насильства. 1029 — у відділенні соціально-психологічної допомоги і методичного забезпечення (зокрема, 34 жінкам — ВПО). 95 особам (75 жінкам та 20 дітям) — у відділенні кризового реагування (зокрема, 3 жінкам — ВПО)”, — сказав Черняк.

Як повідомили у Харківській облдержадміністрації, з 2016 року у Харкові працює комунальна установа Харківської міської ради "Центр допомоги жінкам, які постраждали від насильства".

З 2020 року Центр допомоги жінкам включає три відділення — притулок для постраждалих від насильства жінок, відділення соціально-психологічної допомоги і методичного забезпечення, відділення кризового реагування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янина підозрюють у домашньому насильстві над співмешканкою і дитиною

У області з 2017 року працює комунальна установа Харківської обласної ради "Кризовий соціальний центр для жінок". За дев'ять місяців цього року послуги тут отримали 26 осіб: 9 жінок та 17 дітей. Мобільні бригади надали 1059 соцпослуг.

Як писав KHARKIV Today, житель Харківської області заплатить за економічне насильство над дружиною. Шевченківський районний суд Харківської області розглянув матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який вчинив економічне насильство над дружиною.

Згідно з документом, чоловік із села Зорянське (колишній Шевченківський, укрупнений Куп'янський район) неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, за що його попереджали і штрафували. Своїми діями він навмисне позбавив дружину грошей, на які вона мала законне право.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.