Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 1000 мешканців Харківщини знайшли роботу: де є вакансії

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Учителям та медпрацівникам найлегше працевлаштуватися.

Найбільше тих, хто знайшов роботу — серед вчителів, медсестер і бухгалтерів.

За три тижні вересня на Харківщині роботу отримала 1021 людина, з них 660 осіб офіційно мали статус безробітного. Обсяги працевлаштування у вересні на 13% перевищили серпневий показник у цілому за місяць (серпень 2022 року — 903 особи). Про це 21 вересня повідомили у Харківській обласній службі зайнятості. 

За видами економічної діяльності роботу найчастіше знаходили в галузі освіти (27%), у сфері державного управління та оборони (16%), переробній промисловості (14%) та торгівлі (10%).

За професійними групами найбільше працевлаштованих осіб із фаховою освітою (46%): вчителі, педагоги-організатори, практичні психологи, асистенти вчителів, сестри медичні, бухгалтери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська підземка пропонує роботу

Також за максимальною кількістю працевлаштованих відзначають робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (токарі, машиністи насосних станцій, оператори заправних станцій, водії автотранспортних засобів, дорожні робітники) та представників найпростіших професій (прибиральники, двірники, підсобні робітники, вантажники).

Перелік актуальних вакансій по Харкову й області станом на 15 вересня — за посиланням

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.